Ściana wspinaczkowa

Wejście na naszą ścianę wspinaczkową jest nieograniczone czasowo. Wchodzisz i wspinasz się, na ile starczy Ci sił.

Zapraszamy do skorzystania ze ściany wspinaczkowej w kościańskiej wieży ciśnień. Oferujemy Państwu jeden z najciekawszych w Polsce obiektów tego typu. W klimatycznych, zabytkowych wnętrzach mogą Państwo skorzystać ze ścian wspinaczkowych o łącznej powierzchni blisko 345 m2. O ich wyjątkowości stanowi przede wszystkim wysokość, sięgająca ponad 18 metrów. Nasze ściany wspinaczkowe to kilkaset chwytów oraz ok. 20 niezależnych dróg wspinaczkowych o różnych poziomach trudności.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Prosimy aby pamiętać, iż wspinaczka na naszej ścianie jest sportem dostępnym dla wszystkich, niezależnie od wieku (jedynym wymogiem jest wzrost- przynajmniej 100 cm) oraz sprawności fizycznej (wystarczy podstawowa sprawność). Zapewniamy szczególną dbałość o bezpieczeństwo korzystających ze ściany. Nadzór nad bezpieczeństwem wspinających się pełni wykfalifikowana kadra instruktorów. Zapewniamy również każdemu początkującemu nieodpłatne szkolenie właśnie w zakresie bezpieczeństwa na ścianie wspinaczkowej.
Wszystkich początkujących zachęcamy do zapoznania się z informacjami w sekcji – najczęściej pojawiające się pytania (aktywny link). Rozpoczęcie wspinaczki w kościańskiej wieży ciśnień wymaga zapoznania się z regulaminem oraz wypełnienie dostępnych na miejscu oświadczeń (można się z nimi również zapoznać pod linkiem).

Prosimy aby wizytę na ścianie wspinaczkowej kościańskiej wieży ciśnień poprzedzić rezerwację pod numerem telefonu 609-690-170. Ostatnie wejście na ścianę wspinaczkową godzina 20.00.